İnşaat

İnşaat Paketi

İnşaat Paketi

20.500 ₺
İnşaat Proje Paketi

İnşaat Proje Paketi

18.000 ₺
Tadilat Dekorasyon Paketi

Tadilat Dekorasyon Paketi

18.000 ₺

İnşaat firmaları için özel olarak dizayn edilmiş inşaat Web sitesi paketleri ile firmanızın projelerini, kurumsal bilgilerinizi, görsellerinizi ve videolarınızı yayımlayabilir, gelecek veya tamamlanan projelerinizi potansiyel müşterilerinize sunabilirsiniz. Hızlı, mobil ve SEO uyumlu alt yapıya sahip olan inşaat hazır site paketi arama motorlarında firmanızın trafik alması için özel olarak hazırlanmıştır. Sitemiz üzerinden hemen inşaat paketi Web sitesini satın alabilirsiniz, isterseniz opsiyonlu olarak yabancı dil seçeneği, sosyal medya danışmanlığı, SEO paketi, logo tasarımı ve banner tasarımları da yaptırabilirsiniz.

Firmanıza ait bir alan adınız yok ise yine inşaat paketi Web sitesi ile buna da sahip olabilirsiniz. Tüm işlemler otomatik olarak gerçekleşmektedir, istediğiniz inşaat paketi Web sitesi modelini seçip ardından ödemenizi tamamlayın işte bu kadar siteniz artık yayına hazır hale gelecektir. Satın alacağınız Paket site ile birlikte 1 yıllık hosting paketi, SSL sertifikası, yedekleme ve 10 adet e-posta hesabınız da verilmektedir.

İnşaat paket sitede yönetim paneli mevcuttur. Bu panel üzerinden sitenizin her noktasını değiştirebilir gözükmesini istemediğiniz bölümleri pasif yapabilirsiniz. inşaat hazır Web sitesi satın aldıktan sonra içerik editörlerimiz sizlere yönetim panelinin eğitimini de ücretsiz olarak sunmaktadır.