Hizmet

Genel Paket 2

Genel Paket 2

13.750 ₺
Hizmet Paketi

Hizmet Paketi

18.000 ₺
Hizmet Paketi 2

Hizmet Paketi 2

18.000 ₺
Hizmet Paketi 3

Hizmet Paketi 3

14.500 ₺
Hizmet Paketi 4

Hizmet Paketi 4

14.500 ₺

Firmanızın vermiş olduğu hizmetleri İnternet üzerinden tanıtmak, daha fazla kitleye ulaşarak markanızı tanıtmak ister misiniz? Tamamen hizmet sektörü için hazırladığımız Hazır Web Sitesi ile artık sizde dijital dünyada yerini alabilirsiniz, üstelik çok uygun fiyatlarla!

Yönetim panelli, SEO ve mobil uyumlu Hazır Hizmet Sitesi Paketi satın alarak aynı gün içerisinde sitenizi yayına alabilir sunduğunuz hizmetlerin yanı sıra projelerinizi de İnternet ortamında tanıtabilirsiniz. Oldukça esnek bir yapıya sahip olan hizmeti sektörü paketimizi yönetim panelinden düzenleyebilir ana sayfa dahil bir çok sayfa üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Arama motorlarının talep ettiği tüm yazılım ve tasarım şartlarını eksiksiz olarak sunan hazır hizmet sitesi paketine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ve buradaki demoları inceleyebilir beğendiğiniz tasarımı hızlı ve online olarak satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm işlemler otomatik olup ödeme sonrası siteniz yayına hazır hale gelmektedir. Verdiğiniz hizmetleri uluslararası platformlarda tanıtmak isterseniz opsiyonel olarak dil paketleri satın alarak sitenizi farklı dillerde de açabilirsiniz.