Hukuk

Hukuk Paketi

Hukuk Paketi

18.000 ₺
Hukuk Paketi2

Hukuk Paketi2

18.000 ₺

Hukuk bürosu veya avukatlık hizmeti veren bireysel ve kurumsal firmalar için özel olarak hazırlanan hukuk hazır site ile vermiş olduğunuz danışmanlık hizmetlerini yayımlayabilir, uzmanlık alanlarınızı tanıtabilir ve çeşitli makalelerinizi ekleyebileceğiniz bir Web sitesine sahip olabilirsiniz. Yönetim panelli hazır avukatlık sitesi, yasal olarak belirtilen tüm kurallara uygun olarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan tüm bölümler ve sayfalar yönetim panelinden düzenlenmektedir bu sayede hiç bir teknik bilginiz olmasa bile kolaylıkla sitenizi yönetebilirsiniz.

Henüz bir alan adına (domain) sahip değilseniz endişe etmeyin. Satın alma kısmında yer alan ve firmanızın veya isminizin yer aldığı alan adını da satın alabilirsiniz*. Hukuk danışmanlığınızı global çapta sunmayı hedefliyorsanız satın alacağınız hazır avukatlık sitesi için ek yabancı dil seçeneği* de ekleyebilirsiniz. Bir çok farklı tasarımın yer aldığı hazır avukatlık sitesi paketlerinden dilediğinizi seçerek online olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alan adı satın alma işleminde seçeceğiniz domain adresinin boş olup olmadığı sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir. Dil seçeneği opsiyonlu olup ek ücret karşılığında sunulmaktadır.