Emlak

Emlak Paketi

Emlak Paketi

31.500 ₺

Hazır emlak sitesi paketleri ile Web sitesi kurmak isteyen emlakçılar çok kısa sürede kendi sitelerini oluşturabilir, satılık ve kiralık ilanlarını hızlı bir şekilde sitelerine ekleyebilirler. Oldukça modern tasarımlara sahip olan hazır emlak sitesi paketlerinin tamamı mobil uyumlu olup SEO dostu alt yapısı ile sitenizin Google aramalarında yükselmesine yardımcı olur. Güncel arama motoru algoritmalarına uygun olarak hazırlanan hazır emlak sitesi paketleri yönetim panelli olup ilanlarınızı ekleme, silme, düzenleme veya pasif yapma gibi özelliklerin yanı sıra emlak detayı ve haritada bulma gibi kullanıcıların ilgisini çeken bir çok özelliği de içerisinde barındırmaktadır.

Yüksek ücretler ödemek yerine hazır emlak paketi satın alarak maliyeti en aza indirerek son derece şık ve kullanışlı bir siteye kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Esnek yapıya sahip olan emlak şablon site yabancı dil seçeneği, video ekleme özelliği ve kurumsal bilgilerinizi gireceğiniz bölümlerinde yer aldığı yönetim paneline sahiptir. Bir çok farklı emlak site şablonunun yer aldığı emlak paket site sayfamızdan online olarak siparişinizi verip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi


Farklı aracı kuruluşlara her yıl binlerce lira ödemek yerine tamamen size ait bir alan adı ve özel yazılım ile emlak sitenizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz ilanı öne çıkarabilir istediğiniz ilan üzerinde sınırsız değişiklikler yapabilirsiniz. Üstelik bu ve daha pek çok özelliğe çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Emlak işi ile uğraşıyor ve henüz bir Web siteniz yok ise endişe etmeyin hazır emlak sitesi paketlerini inceleyip beğendiğiniz tasarıma hemen sahip olabilirsiniz. Unutmayın günümüzde artık ev arayan insanların çok büyük bir çoğunluğu bu aramalarını İnternet üzerinden gerçekleştiriyor.