Gıda

Gıda Paketi

Gıda Paketi

18.000 ₺
Restaurant Paketi

Restaurant Paketi

20.500 ₺
Restaurant Paketi 2

Restaurant Paketi 2

20.500 ₺

Yemek ve gıda üzerine hizmet veren firmalar için hazırlanmış olan hazır Web sitesi paketleriyle sizde kurumunuzun ve sunmuş olduğunuz ürünlerin tanıtımlarını yapabilir, İnternet sitenizi hızlı bir şekilde yayına alabilirsiniz. Kolay yönetim paneli sayesinde ister günlük menülerinizi ekleyin isterseniz de en favori lezzetlerinizi tanıtın. Restorant, Cafe, yemek salonu veya gıda alanında bir iş yerine sahipseniz şefinizin eşsiz eserlerini dijital ortamda sunabilirsiniz. Restoranlar için hazır Web sitesi hem ekonomik anlamda hemde kullanım kolaylığı açısından özel olarak dizayn edilen şablon paket siteleri harika tasarımlara sahiptir.

Satın alacağınız yemek, gıda ve restoran hazır Web sitesi paketi ile ürünlerinizin görsellerini ekleyebilir, videolarını sitenize koyabilir, menülerinizi günlük olarak ekleyebilirsiniz. Sadece bu kadar da değil! Opsiyonel olarak alabileceğiniz randevu sistemi ile rezervasyonlarınızı artık online olarak belirleyebilirsiniz. Unutmayın, günümüzde bir çok insan sipariş, randevu ve restoran aramalarını İnternet üzerinde gerçekleştiriyor.

Hazır yemek sitesi paketi ile müşteri yorumlarını sitenizde gösterebilirsiniz. Sitenizi ziyaret edecek kişilerin en çok dikkat ettiği şey müşteri yorumlarıdır. Bu ve daha pek çok özelliği yönetim panelli hazır restoran paketinde bulmanız mümkün. Ayrıca satın alacağınız hazır Web paketi tamamen mobil ve SEO uyumludur. Modern tasarımla birlikte SEO dostu kod yapısı kullanılarak hazırlanan hazır yemek sitesi paketlerinden tarzınızı yansıtan tasarımı seçerek hemen satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizi tanıtmanın en ekonomik ve kolay yolu hazır Web sitesi satın almaktır, bu sayede çok daha düşük ücretlere sitenizi hayata geçirebilirsiniz.